Služby

Hľadáte spoľahlivú plynárensko-kúrenársku firmu? Anergia s. r. o. má za sebou výsledky – tisíce spokojných zákazníkov.

Ponúkame vám tieto služby

Predaj zariadení

Široký výber spotrebičov na plyn, kúrenie, vodu a kanalizáciu. Rôzne typy kotlov. Moderné technológie ako solárne kolektory či tepelné čerpadlá. Iba overené zariadenia. Priaznivé ceny. Viac o predaji zariadení.

Montáž zariadení

Zabezpečujeme kompletnú montáž plynu, kúrenia, vody a kanalizácie. Máme mnohoročné skúsenosti, certifikovaných pracovníkov a množstvo spokojných zákazníkov. Viac o montáži zariadení.

Servis zariadení

Postaráme sa o údržbu kotlov, plynovodu, kúrenia vody a kanalizácie. Ponúkame aj revízie plynových kotlov. Komplexné služby za výborné ceny. Viac o servise zariadení.

Prečo si vybrať práve nás

Odbornosť a skúsenosti

Vzdelávanie našich pracovníkov je pre nás prioritou. Každý z našich zamestnancov je certifikovaný, odborne spôsobilý a prešiel niekoľkými školeniami. Spoločnosť Anergia s. r. o. sa venuje plynu, vode a kanalizácii už od roku 1991. Viac ako 20 rokov činnosti nám prináša nenahraditeľné skúsenosti.

Záruka spokojnosti

Na všetky naše služby poskytujeme záruku. Snažíme sa však pre vás spraviť vždy niečo navyše. V ponuke nájdete iba zariadenia a prístroje, s ktorými máme dobré skúsenosti. Okrem bežnej záruky poskytujeme aj cenovo výhodný pozáručný servis.

Poradenstvo zdarma

Potrebujete poradiť? Pomôcť? Získať inšpiráciu či návod? Využite naše dlhoročné skúsenosti a odbornosť. Kontaktujte nás a pýtajte sa.