O nás

Anergia znamená v odbornej reči nespotrebovaná či ušetrená energia. Takáto energia je najlacnejšia. V dnešnej dobe vysokých cien je efektívne využívanie energií na vykurovanie či ohrev vody kľúčové. Spoločnosť Anergia s. r. o. sa snaží spraviť váš život pohodlnejší a najmä lacnejší.

Trochu z histórie

Naša plynárensko-kúrenárska činnosť siaha až do roku 1991. Anergia sa podieľala na aktívnej plynofikácii okresu Čadca. Vďaka nám bolo 3000 domácností vybavených spoľahlivými atmosférickými kotlami. V roku 1995 sme začali inštalovať kvalitné kondenzačné kotly od holandskej spoločnosti Nefit. Popritom sme montovali aj klasické kotly plynové na tuhé palivo, rozvody kúrenia, vody a kanalizácie

Čo vám ponúkame

Plyn, kúrenie, voda, kanalizácia

Montujeme rozvody plynu, kúrenia, vody a kanalizácie. K našim štandardným službám patrí aj montáž a udržiavame klasických kotlov na plyn, kotlov na tuhé palivo, kotlov na drevo, kotlov na uhlie či kotlov na pelety.

  • predaj zariadení
  • montáž zariadení
  • servis zariadení

Solárne panely

Dnes vám naša firma pomôže využívať energiu Slnka. Solárne kolektory sú dnes aj vďaka štátnej dotácii veľmi zaujímavou možnosťou, ako ušetriť na ohreve úžitkovej vody. V ponuke máme trubicové a panelové kolektory. Postaráme sa o kompletnú realizáciu zapojenia solárnych kolektorov do vášho existujúceho vykurovacieho systému.

Tepelné čerpadlá

Jednou z najzaujímavejších možností, ako si znížiť mesačné účty za energie, je tepelné čerpadlo. Toto zariadenie je bezobslužné a navyše sa pri jeho realizácii nemusíte trápiť s plynovou prípojkou. Návratnosť takejto investície je v horizonte niekoľkých rokoch.

Naša odbornosť

Kladieme dôraz na vzdelávanie našich pracovníkov. Tí sa môžu pochváliť odbornou spôsobilosťou, školeniami, atestmi či certifikátmi. Dôkazom našich kvalitných a spoľahlivých služieb sú najmä tisíce spokojných zákazníkov a ich referencie. Garancie Predávame iba také zariadenia a spotrebiče, s ktorými máme dobré skúsenosti. Na naše služby poskytujeme záruku. Samozrejmosťou je aj cenovo výhodný pozáručný servis.

Poradenstvo zdarma

Plne chápeme, že plynu a kúreniu nemusia všetci rozumieť. Preto ponúkame poradenstvo v tejto oblasti úplne zdarma. Radi vám navrhneme riešenie na mieru.

Využite naše znalosti a skúsenosti. Kontaktujte nás a spýtajte sa, v čom vám môžeme pomôcť.